Abigél és Meteor Vendégház (https://www.csabaiszallasok.hu)

Aliz Vendégház (https://www.alizvendeghaz.hu/aliz-vendeghaz)             

Arcanum Hotel (https://www.arcanumhotel.hu)

Árpád Pálinka (https://arpadpalinka.hu)

Bábika Bt. (http://babika.hu)

Baráthné Susánszki Valéria (https://martinaapartman.hu)

Békés Airport (http://www.bekesairport.hu)

Békés Megyei Károlyi Huszár és Honvéd Hagyományőrző és Kulturális Egyesület (https://bekesihuszarhonved.eletcel.hu)

Békés Megyei Népművészeti Egyesület (https://www.bmne.hu)

Békés Tourist Kft. (https://www.bekestourist.hu)

Békés Város (https://www.bekesvaros.hu)

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata (https://bekescsaba.hu)

Békéscsabai Jókai Színház (https://jokaiszinhaz.hu)

Békéscsabai Médiacentrum Kft. (https://behir.hu)

Békéscsabai Vagyonkezelő Zrt. (http://www.arpadfurdo.hu; http://csabapark.com)

Borháló (https://www.borhalo.com/bekescsaba)

Csaba 300 Alföldi Szlovák Gasztronómiai és Turisztikai Egylet (https://csaba300.hu)

Csabagyöngye Kulturális Központ (https://csabagyongye.com)

Csabai Kolbászklub Egyesület (https://www.kolbaszklub.hu)

Csabai Rendezvényszervező  Kft. (https://rendezvenypajta.hu ; https://www.csabaikolbaszfesztival.hu)

Csabai Szlovákok Szervezete (https://www.slovak.hu)  

Csabai Társaskör Egyesület

Dr. Gulyás Péter 

Frankó Tanya és Haluskaház (https://www.facebook.com/frankotanyaeshaluskahaz)

Garzon Szálló Kft. (https://fenyveshotel.hu)

Hargita Kisvendéglő (https://hargitavendeglo.hu)

Helen Doron (https://bekescsaba.helendoron.hu)

Hotel Fiume (http://hotelfiume.hu)

Ignácz Kolbász (https://drignaczhazikolbasz.hu)

Jetty Choco (http://jettychoco.com)

Kalitka Szabadulószoba (https://kalitkaszoba.hu)

Kentaur Lovasegyesület

Kiss József magánszemély

Klára Kerámia (https://www.klarakeramia.hu)

Knyihár Mihály kolbászkészítő (http://www.csabaikolbasz.com)

Kornélia (http://www.korneliabekescsaba.hu)

Körös Trade Kft. (http://www.korostrade.hu)

Körösök Völgye Natúrpark Egyesület (https://www.korosoknaturpark.hu)

Kotroczó Henrietta 

Köviép Kft./Pósteleki Szabadidő Központ (http://postelek.com)

Kupak Kézműves Söröző (https://www.facebook.com/kupaksorhaz)

Lipták Tanyaszállás (https://www.facebook.com/B%C3%A9k%C3%A9scsabai-Lipt%C3%A1k-tanyasz%C3%A1ll%C3%A1s-106854860939202)                                

Mester Klub Kft. (https://mesterklub.hu)

Munkácsy Hotel (http://munkacsyhotel.com)

Munkácsy Mihály Múzeum (https://munkacsy.hu)

Nimród Lovasegyesület (http://nimrodlovasegyesulet.hu)

Papp Adrienn

Pegazus Lovasiskola (http://www.pegazuslovasiskola.hu)

Pósteleki Vendégház  (https://nyugalomszigetei.hu/posteleki-vendeghaz)

Radnai Erika (https://www.facebook.com/Erika-Apartman-%C3%A9s-Vend%C3%A9gh%C3%A1z-107437707676081/)

Remonda Szabadidős -és Sportegyesület (http://remonda.hu)

Sör/Ipar (https://www.facebook.com/soripar.bekescsaba)        

Szkaliczki Angelika 

Szlávik Orvos Mária méhész (https://www.facebook.com/Szl%C3%A1vik-M%C3%A9h%C3%A9szet-106368014644616)

Veszely Csárda (http://www.veszelycsarda.hu)

Yes, Chef (https://www.facebook.com/yeschefmagtar)

Zerge Ifjúsági Túrasport Közhasznú Egyesület (https://www.facebook.com/ZERGE-ITKE-261554147769774)