Abigél és Meteor Vendégház (https://www.csabaiszallasok.hu)

Aliz Vendégház (https://www.alizvendeghaz.hu/aliz-vendeghaz)             

Arcanum Hotel (https://www.arcanumhotel.hu)

Árpád Pálinka (https://arpadpalinka.hu)

Bábika Bt. (http://babika.hu)

Békéscsabai Turisztikia Főpályaudvar (https://www.facebook.com/ZERGE-ITKE-261554147769774)

Békés Airport (http://www.bekesairport.hu)

Békés Megyei Károlyi Huszár és Honvéd Hagyományőrző és Kulturális Egyesület (https://bekesihuszarhonved.eletcel.hu)

Békés Megyei Népművészeti Egyesület (https://www.bmne.hu)

Békés Tourist Kft. (https://www.bekestourist.hu)

Békés Város (https://www.bekesvaros.hu)

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata (https://bekescsaba.hu)

Békéscsabai Jókai Színház (https://jokaiszinhaz.hu)

Békéscsabai Médiacentrum Kft. (https://behir.hu)

Békéscsabai Vagyonkezelő Zrt. (http://www.arpadfurdo.hu; http://csabapark.com)

Borháló (https://www.borhalo.com/bekescsaba)

Csaba 300 Alföldi Szlovák Gasztronómiai és Turisztikai Egylet (https://csaba300.hu)

Csabagyöngye Kulturális Központ (https://csabagyongye.com)

Csabai Kolbászklub Egyesület (https://www.kolbaszklub.hu)

Csabai Rendezvényszervező  Kft. (https://rendezvenypajta.hu ; https://www.csabaikolbaszfesztival.hu)

Csabai Szlovákok Kft. (https://www.facebook.com/szlovaketterem10/)

Csabai Szlovákok Szervezete (https://www.slovak.hu)  

Csabai Társaskör Egyesület

Csendes Tanya (https://www.facebook.com/bekescsabatanya/)

Dr. Gulyás Péter 

Erika Apartman  (https://www.facebook.com/Erika-Apartman-%C3%A9s-Vend%C3%A9gh%C3%A1z-107437707676081/)

Frankó Tanya és Haluskaház (https://www.facebook.com/frankotanyaeshaluskahaz)

Garzon Szálló Kft. (https://fenyveshotel.hu)

Hargita Kisvendéglő (https://hargitavendeglo.hu)

Herbárium Vendégház (https://herbariumvendeghaz.hu/)

Hotel Fiume (http://hotelfiume.hu)

Jetty Choco (http://jettychoco.com)

Kalitka Szabadulószoba (https://kalitkaszoba.hu)

Kentaur Lovasegyesület

Két Puli Vendégház (https://ketpuli.hu)

Kiss József magánszemély

Knyihár Mihály kolbászkészítő (http://www.csabaikolbasz.com)

Körös Trade Kft. (http://www.korostrade.hu)

Körösök Völgye Natúrpark Egyesület (https://www.korosoknaturpark.hu)

Kotroczó Henrietta 

Köviép Kft./Pósteleki Szabadidő Központ (http://postelek.com)

Kupak Kézműves Söröző (https://www.facebook.com/kupaksorhaz)

Lipták Tanyaszállás (https://www.facebook.com/B%C3%A9k%C3%A9scsabai-Lipt%C3%A1k-tanyasz%C3%A1ll%C3%A1s-106854860939202)      

Martina Apartman (https://martinaapartman.hu)

Mátrix Aparman (https://martinaapartman.hu)

Mesés Babaház / Somlyai Lajosné (https://www.facebook.com/MesesBabahaz/)                   

Mester Klub Kft. (https://mesterklub.hu)

Munkácsy Hotel (http://munkacsyhotel.com)

Munkácsy Mihály Múzeum (https://munkacsy.hu)

Nádor Étterem (https://nadorbekescsaba.hu/

Nimród Lovasegyesület (http://nimrodlovasegyesulet.hu)

Pegazus Lovasiskola (http://www.pegazuslovasiskola.hu)

Pósteleki Vendégház  (https://nyugalomszigetei.hu/posteleki-vendeghaz)

Remonda Szabadidős -és Sportegyesület (http://remonda.hu)

Szabadkígyós Község (https://szabadkigyos.hu)  

Szkaliczki Angelika 

Szlávik Orvos Mária méhész (https://www.facebook.com/Szl%C3%A1vik-M%C3%A9h%C3%A9szet-106368014644616)

Veszely Csárda (http://www.veszelycsarda.hu)